Softnews

Чому рішення видалити додаток Privat24 з телефону може бути розумним кроком?

Приват24

Деякі аналітики стверджують, що додаток Privat24, встановлений в смартфоні, може негативно позначитися на фінансовій і моральній захищеності власника. Даний аналіз був проведений на підставі відгуків, висновків експертів і коментарів користувачів.


Для такого висновку є кілька причин, які ми обговоримо далі. По-перше, встановлений на смартфоні додаток Privat24 може стати причиною збільшення кількості «холодних» дзвінків від чат-ботів «ПриватБанку» з пропозиціями кредитів і послуг. Представники банку заперечують взаємозв’язок цих двох факторів, однак аналітики перевірили гіпотезу, встановивши програму на «чистий», тільки що куплений телефон з нової сім-картою, яка ніде не використовувалася. В результаті, на телефон почали надходити спам-дзвінки від чат-ботів «ПриватБанку».

По-друге, через додаток банк постійно стежить за своїми клієнтами. Встановивши програму, ви регулярно почнете отримувати запити на використання даних геолоакціі, камери і екрану смартфона. Представники установи стверджують, що це необхідно для реклами, однак зібрані дані більше скидаються на стеження Інтерполу, ніж на створення рекламної анкети.

По-третє, недостатня захищеність додатку часто призводить до того, що при зломі смартфона шахраї отримують повний доступ до рахунків людини. Саме з цієї причини в мережі з’являється велика кількість відгуків про списання коштів з «приватівського» гаманця.

По-четверте, додаток Privat24 постійно оновлює дані про користувача, його пересуванні і діях, відправляючи цю інформацію на сервер банку. В результаті цього навантаження батарея телефону розряджається вкрай швидко. Переконатися в цьому досить просто – спершу видаліть цю програму і порівняйте, наскільки довше буде працювати телефон без підзарядки.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Нахабні покупці на OLX та їх “хитрі схеми”

В минуле

Смартфони Xiaomi постійно надсилають особисту інформацію на невідомі адреси

В майбутнє

Також буде цікаво