Softnews

П’ять найважливіших налаштувань, які потрібно зробити в WhatsApp

whatsApp

Нові правила використання WhatsApp, які передбачають передачу деяких даних користувача Facebook, негативно позначились на репутації месенджера. Однак сам сервіс не став в результаті гірше або краще – ним цілком можна користуватися, якщо зробити в додатку кілька простих налаштувань.


1. Увімкніть PIN-код для додаткового підтвердження при кожному новому підтвердження входу. Після цього при при кожному новому вході в WhatsApp потрібно буде ввести і одноразовий код з SMS, і придуманий вами PIN-код. Логіка проста: SMS-код технічно можливо перехопити, а  ніде не записаний PIN вкрасти складніше.

2. Активуйте біометрію для входу в додаток ( “Обліковий запис – Конфіденційність – Блокування екрану“). Кожен раз, коли ви будете відкривати WhatsApp, потрібно буде прикласти палець до сканера або подивитися на екран (в залежності від моделі смартфона). Відповідати на дзвінок або на повідомлення можна буде і при заблокованому месенджері.

3. Вимкніть резервне копіювання чатів ( “Чати – Резервна копія“), радить експерт Зак Доффман. Сам месенджер попереджає, що резервна копія в хмарі Google або iCloud не захищена наскрізним шифруванням (і отримати до неї доступ можна буде, підібравши пароль до аккаунту). Однак в разі втрати смартфона вся переписка буде загублена.

4. Вимкніть автоматичне збереження фото і відео в пам’ять смартфона (розділ “Чати”). Зберігати такий контент можна тільки в тому випадку, якщо ви впевнені, що вони були зроблені особисто вашим знайомим, а не знайдені в Мережі або переслані від іншої людини. Весь контент від незнайомців краще розглядати як потенційно шкідливий.

5. Забороніть всім підряд додавати вас в групи. Це можна зробити в розділі налаштувань, “Конфіденційність – Групи“, вибравши пункт “Мої контакти” або “Мої контакти, крім”, якщо потрібно зробити виняток, радить India Today .

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Xiaomi випустила оновлення MIUI 12.5, що “вбиває” смартфони

В минуле

Poco X3 NFC отримає потужнішу Pro версію

В майбутнє

Також буде цікаво