Softnews

Xiaomi не може оновити свій популярний смартфон через коронавірус

Обговорення
Umidigi X vs Xiaomi Mi A3

Смартфон Xiaomi Mi A3 спочатку вийшов досить спірним. NFC у нього так і не з’явився, платформа щодо Mi A2 змінилася вкрай слабо, але найбільше лаяли екран з низьким розширенням.


Тепер Mi A3 «радує» своїх власників ще й відсутністю Android 10. Нагадаємо, лінійки Mi A працює під управлінням «чистої» ОС Android в рамках програми Android One, і такі апарати повинні отримувати нові версії операційної системи раніше багатьох інших.

Однак Mi A3 це не стосується. Він повинен був отримати відповідне оновлення ще в минулому році, але в підсумку навіть Mi A2 вже отримав Android 10, а Mi A3 – немає.

Згідно зі свіжими даними, якими поділився глава Xiaomi India, останні плани компанії були щодо випуску Android 10 для Mi A3 в середині лютого, але плани змінили через спалах коронавірусу. При цьому поки немає хоча б орієнтовних термінів виходу прошивки.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

iPhone 11 Pro порівняли з iPhone 6s: не все так однозначно

В минуле

Samsung Galaxy Note10 навчився краще впізнавати господаря

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.