Бізнес та акції

ПриватБанк поповнить мобільні своїх клієнтів на 50 гривень: умови

ПриватБанк розом з Visa запустив нову акцію, в рамках якої можна виграти поповнення рахунку на п’ятдесят гривень, а також і інші приємні призи. Які ж умови цієї акції?


Нова акція від Приватбанку

Нова зимова акція спрямована на підтримку українських кафе і ресторанів, а також нового правила хорошого тону – оплати чайових у форматі cashless. Тепер ви можете отримати подарунки, якщо залишите офіціантові “подяку” в безготівковій формі. Акція діє до 21 грудня. Після того, як ви залишите cashless-чайові офіціантові, на суму від п’ятдесяти гривень і більше в трьох різних закладах з карти Visa, ви можете отримати поповнення рахунку на п’ятдесят гривень, а також можете виграти путівку на зимовий курорт в Україні. Підсумки акції підведуть 15 січня.

ПриватБанк поверне українцям від ста до тисячі гривень рамках акції, яка заохочує клієнтів користуватися новою системою RIA. Це відмінна альтернатива Western Union і її основний конкурент у багатьох країнах, в тому числі тепер і в Україні. Умови для отримання ста гривень кешбеку прості. Ви можете отримати або відправити на карту MasterCard від ПриватБанку міжнародний переказ в системі RIA на суму від п’ятдесяти доларів. Інший варіант – потрібно буде оплатити тією ж самою картою не менше трьох покупок на суму від п’ятдесяти гривень. Акція з кешбеком буде діяти ще досить довго, аж до березня 2021 року. Також ви можете виграти один з п’ятнадцяти кешбеків на суму в тисячу гривень.

Відзначимо, що в цілому ця система вважається більш зручною, ніж звичний українцям Western Union. Так чи інакше, а нова акція ПриватБанку повинна залучити до даної системи увагу, якої вона заслуговує.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

В Украине появится более 40 новых цифровых каналов

В минуле

ПриватБанк пополнит мобильные своих клиентов на 50 гривен: условия

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle