Softnews

Оновлення iOS вбило батарею iPhone

Користувачі iPhone поскаржилися на оновлення, що вбиває акумулятор смартфонів. Про це повідомляє видання PhoneArena.


Журналісти помітили публікацію відповідних тверджень на офіційному форумі Apple і Reddit . Зокрема, повідомлення на останньому майданчику зібрало більше двох тисяч лайків і близько 400 коментарів. В основному власники iPhone скаржаться на різке зниження часу автономної роботи, яке сталося після поновлення iOS 14.2.

Учасник Reddit під ніком Red_J2 заявив, що після апдейта його iPhone 11 став втрачати по 15 відсотків від рівня акумулятора за день в режимі очікування, хоча до цього він заряджав смартфон пару раз в тиждень. «Я прокинувся, погортав смартфон, 20 хвилин посидів в Twitter і ось вже бачу, що від батареї залишилося тільки 82 відсотки», – зауважив ummarit. Користувач BuncRedd заявив, що його iPhone 11 Pro Max зазвичай добре зберігав рівень акумулятора, але після установки оновлення до вечора залишається не більш ніж 50 відсотків заряду.

Деякі власники смартфонів уточнили, що їх пристрої почали вимикатися після того, як рівень заряду батареї знижується до 20 відсотків. Частина користувачів зазначила сильне нагрівання iPhone при зарядці.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Samsung готує камеру на 600 мегапікселів для смартфонів

В минуле

Користувачів Windows завалять рекламою продуктів Microsoft

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle