Softnews

Кількість смартфонів Xiaomi, які отримають Android 11, знову збільшилася

Обговорення
MIUI 12

У мережі з’явилася інформація про те, що Xiaomi знову розширила список телефонів, які отримають Android 11 з встановленою ОС MIUI 12. Зокрема, збільшилася кількість смартфонів серії Mi, Redmi і Poco.


Варто зауважити, що оновлений список був опублікований на сайті PiunikaWeb, а потім поширений на інші ресурси, проте підтвердити той факт, що всі зазначені моделі телефонів отримають MIUI 12, неможливо – компанія-виробник ці дані не оголосила. Тобто інформація інсайдерська, а тому і не дуже надійна.

MIUI 12

Тим не менш, деякі телефони зі списку отримали приписку Currently, а це значить, що апарати успішно пройшли тестування нової операційної системи і працюють під нею без збоїв. Також оновився перелік телефонів, які точно не отримають це оновлення.

Ще варто відзначити, що навіть на протестованих моделях можливі помилки в майбутньому, так як вихід Android 11 з MIUI 12 на борту заплановано лише на жовтень 2020 року. Перед ця прошивка успішно була встановлена на ряд смартфонів з Android 10, де показала себе чудово, проте нова модель ще не випробувана «на полі бою».

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

ПриватБанк обрадовал клиентов, снизив свои тарифы

В минуле

Представлений найдоступніший в світі смартфон з термометром

В майбутнє

Також буде цікаво