Softnews

Для Windows 10 почнуть випускати платні та неофіційні оновлення

Acros Security оголосила про продовження випуску оновлень для операційної системи Windows 10 через свій сервіс мікропатчів 0Patch протягом п’яти років після офіційного закінчення підтримки, призначеного Microsoft на 14 жовтня 2025 року. Про це повідомляє портал Neowin.

0Patch вже зарекомендував себе як надійний постачальник оновлень для застарілих продуктів, як-от Windows 7, Server 2008 і Microsoft Office. Наразі сервіс підтримує шість версій Windows 10, для яких Microsoft припинила офіційну підтримку, проте користувачі все ще можуть оновити свої системи до версії 22H2 і отримувати безкоштовні оновлення від Microsoft до 2025 року.

Потім 0Patch стане основним джерелом оновлень безпеки для Windows 10. Вартість річної підписки на сервіс становить €25 за один пристрій для приватних осіб і малого бізнесу або €35 для корпоративних клієнтів.

Зазначається, що на відміну від офіційної платної програми Extended Security Program від Microsoft, 0Patch пропонує п’ять років оновлень замість трьох.

Windows 10 вийшла 2015 року і досі залишається найпопулярнішою версією ОС від Microsoft. За даними Statcounter від травня 2024 року, застарілу систему встановлено на 68,34% комп’ютерів, тоді як Windows 11 – лише 27,67%.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button