Київстар змінив умови користування популярною послугою

Треба прочитати

Починаючи з першого грудня, Київстар змінює умови користування однією зі своїх найпопулярніших послуг, а саме «Київстар ТВ». Зокрема, буде введено кілька нових тарифних планів.


Нові тарифи від Київстар

Київстар оновив тарифні плани свого телебачення, про що попереджав ще восени. Зокрема, було запущено два нових ТВ-пакету послуг, вони отримали назви «Базовий» і «Cine +». Вартість тарифного плану «Базовий» становить сто гривень. Протягом перших двох акційних місяців ви будете отримувати доступ до всіх телеканалів. Надалі вам буде доступний пакет зі ста двадцяти чотирьох телеканалів і більш ніж тих трьох тисяч фільмів.

Тепер трохи про інший тарифний план – «Cine +», призначений в першу чергу для кіноманів. Він містить п’ять додаткових телевізійних каналів, що носять такі назви:

  • Cine + HD
  • Cine + HIT
  • Cine + MIX
  • Cine + KIDS
  • Cine + LEGEND.

Всі ці п’ять телеканалів Cine містять різноманітний контент, включаючи кращі роботи від світових кіностудій (Disney, Universal), блокбастери всіх часів, мультфільми від всіх основних кіностудій, включаючи Disney і DreamWorks & Pixar, а також сучасне кіно з України та європейських країн. У перші 30 днів плата за користування пакета нараховуватися не буде. В подальшому щомісячна абонентська плата складе п’ятдесят гривень.

Як ми писали раніше, Київстар також змінив вартість іншої популярної послуги – переведення грошей. Вона тепер буде коштувати дві гривні за один переклад. При все без винятку інші умови надання даної послуги залишаються без змін. Для того, щоб перевести гроші іншому абоненту Київстар, вам потрібно скористатися комбінацією * 124 * YYY * 380ХХХХХХХХХ #. Тут YYY – сума переказу коштів, а, ХХХХХХХХХ – номер, за яким ви хочете їх перевести.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
496Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Українцям розповіли, як можна стати боржником банку через банальну неуважність

Напевно, сьогодні в нашій країні не залишилося жодної людини, яка б не користувалася пластиковою карткою того чи іншого банку,...

Більше схожих статей