Київстар

Київстар подвоїв кількість інтернету в ряді тарифів

Київстар вирішив подвоїти кількість інтернету в ряді тарифних планів. Це пов’язано із рядом причин, і не в останню чергу – з тим, що споживання мережевих ресурсів безперервно зростає. Які ж це тарифи?


Тарифні плани: перегляд умов

Споживання мобільних послуг зростає безперервно. За статистикою, тільки за останні два роки українці почали розмовляти по телефону в три рази більше, а також почали витрачати в три рази більше гігабайтів інтернету. Саме тому в тарифних планах «Без меж», актуальних на даний час, обсяг послуг був збільшений в два рази. Також з десятого грудня буде збільшено необхідну кількість послуг в десяти старих тарифних планах передоплати, запущених не пізніше ніж два роки тому.

Наприклад, в рамках тарифного плану «Безлім Соцмережі» 2018 року абоненти отримуватимуть шістдесят хвилин для дзвінків на інші мережі замість тридцяти, а також чотири гігабайти інтернету замість двох. Абоненти можуть ознайомитися з цими змінами в розділі «Архів тарифів», а також їх сповістять в SMS-повідомленнях, які вони отримають мінімум за 7 днів до змін.

Як ми писали раніше, нещодавно Київстар анонсував зміни у вартості послуги, популярної серед безлічі українців. Йдеться про «Київстар ТВ», яким користуються сотні тисяч, якщо не мільйони наших співгромадян. Незабаром вони будуть обслуговуватися за новими тарифними планами, переглянутими оператором з урахуванням зміни собівартості надання послуг та їх комерційної доцільності. Нові зміни вступають в силу вже починаючи з першого грудня поточного року. Будуть переглянуті пакети послуг і запущено ряд нових тарифних планів. Нові послуги торкнуться не тільки тарифних планів «Київстар ТВ» для абонентів мобільного зв’язку, а й ряду інших можливостей, що надаються оператором. Це в першу чергу послуга «Домашній інтернет», а також пакет тарифних планів «Все разом». Пакет послуг «Базовий» буде буде закритий для нових підключень. Його перейменують в «Стартовий». Ті абоненти, які підключили цей пакет або встигнуть його підключити до тридцятого листопада поточного року включно, продовжать обслуговуватися на тих же умовах, що і раніше.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Vodafone решил защитить своих абонентов от covid

В минуле

Киевстар удвоил количество интернета в ряде тарифов

В майбутнє

Також буде цікаво