Бізнес та акції

«ПриватБанк» потрапив в скандал через сервіс «Приват24»

На просторах інтернету з’явився черговий негативний відгук про роботу великого українського банку «Приватбанк». На цей раз у клієнта з’явилася претензія до системи підтверджень платежів через онлайн-сервіс «Приват24», який не враховує можливості користувачів.


Засмучений клієнт розмістив свій негативний відгук на порталі Мінфін. Він не розписав детально ситуацію, яка трапилася, однак за окремими логічним доводам можна розібратися в причині його поганого настрою.

За повідомленням чоловіка, з ним або його знайомим похилого віку сталася проблема. Після оплати комунальних послуг через сервіс «Приват24» клієнту надійшло повідомлення про те, що він повинен підтвердити свої наміри здійснити платіж. Тільки ось для цього в даній ситуації користувач повинен був просканувати QR-код за допомогою камери свого смартфона. Однак у клієнта не виявилося сучасного телефону з подібною функцією, що розлютило чоловіка. У підсумку він і задав питання представникам банку – як бути пенсіонерам і людям, які з різних причин не можуть дозволити собі сучасну техніку? Як їм підтверджувати платежі?

Практично відразу ж на коментар людини відповів представник «ПриватБанку». Він уточнив, що напевно відбулося непорозуміння, так як підтвердження через QR-код може бути затребувано системою безпеки тільки в тому випадку, якщо подібний спосіб уже занесений в профіль користувача. Відповідно даний клієнт в минулому вже використовував коди для зняття грошей, оплати товарів і послуг, тому йому і вислали дану вимогу. Представник вибачився перед користувачем і попросив зв’язатися з ним для вирішення проблеми.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Смартфон може нашкодити здоров’ю, якщо використовувати його перед сном

В минуле

Кому доверить разработку виртуальной реальности?

В майбутнє

Також буде цікаво