Бізнес та акції

Новенькі iPhone перестали купувати по всьому світу

Компанія Apple займається випуском смартфонів на ринок з 2007 року, коли вона випустила в світ свій перший телефон, виявився яким iPhone 2G. З тих самих пір «яблучній» корпорації вдалося зробити свої мобільні пристрої одними з найпоширеніших і бажаних серед усіх існуючих, проте їх частка на ринку стрімко скорочується. Сьогодні, 12 травня 2020 року, компанія по дослідженню ринку мобільних пристроїв KeyBanc опублікувала свіжий звіт, в якому йдеться про те, що в квітні нинішнього року продажі мобільних пристроїв «яблучної» корпорації впали на 77%, тобто неймовірно сильно. Так сильно вони «просіли» всього за один рік, тобто за 12 місяців. Це, що очевидно, неймовірно сильне зниження продажів, яке говорить про те, що новенькі iPhone перестали купувати по всьому світу.


Якщо порівнювати продажу iPhone в цілому по світу за березень 2019 року і за березень 2020 року, то можна прийти до висновку, що попит на продукцію «яблучної» корпорації знизився на 56%, тобто також неймовірно сильно. Нехай фахівці і вважають, що основна причина зниження продажів різних моделей «айфонів» – це пандемія коронавірусу COVID-19, через яку практично всі магазини Apple Store закриті, однак простежується також тенденція щодо зниження попиту на гаджети від даного виробника.

iphone

Аналітики банку Goldman Sachs передбачили обвалення продажів iPhone в масштабі 36% протягом року, тобто, простіше кажучи, з 100 смартфонів, проданих в 2019 році, в 2020 році виявляться продані тільки 64 смартфона, тобто набагато менше. На тлі такого стану справ фахівці фінансової установи знизили рейтинг акцій компанії з “нейтрального” до “продавати” і припустили при цьому, що вже в найближчі кілька місяців вартість акцій «яблучної» корпорації обрушиться приблизно на третину, тобто десь на 33% . Якщо це насправді станеться, це означатиме, що кращі дні бренду позаду, тому що він може втратити величезну частину своєї загальної капіталізації, а це завжди негативно впливає на будь-який бізнес.

iPhone SE

Втім, на думку аналітиків, в майбутньому попит на iPhone все ж зросте, коли весь світ оговтається від епідемії, викликаної спалахом коронавірусу. Проте, трапиться все це не раніше ніж у 2021 році, тому найближче майбутнє не обіцяє Apple нічого хорошого. Очевидно, що попит на «айфони» з кожним роком стрімко падає через те, що всі вони коштують надто дорого, тобто за них просять занадто багато коштів. Все більше і більше людей розуміють, що екосистема Apple є вже далеко не такою привабливою, якою вона була п’ять років тому, а телефони на базі Android при більш низькій вартості часто можуть запропонувати відчутно більше різних можливостей, і саме тому все більше людей роблять вибір саме на їх користь.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Back to top button