Бізнес та акції

«ПриватБанк» втрачає клієнтів, українці переходять до конкурентів

Згідно зібраної експертами інформації, державні банки «ПриватБанк» і «Ощадбанк» поступово втрачають позиції перед приватними конкурентами. Це видно по статистиці закриття користувальницьких рахунків, випадки чого почастішали щодо державних фінустанов.

Детальну інформацію можна побачити в розділі статистики на сайті НБУ. За березень ситуація сильно змінилася – якщо раніше українці масово відкривали рахунки в «ПриватБанку», то тепер віддають перевагу «Монобанку» і «ТАСкомбанку». В цілому спостерігається зниження тенденції відкриття нових рахунків, з початку року показник випуску карток по всіх банках склав 1,1 млн одиниць, а це куди менше параметрів, зафіксованих на початок 2020 року. При цьому користувачі активно закривають свої рахунки, що особливо помітно по «ПриватБанку», де за звітний період було заблоковано 382,6 тисяч акаунтів. На другому місці антирейтингу розташувався Ощадбанк зі своїми 352,3 тисячами. Третю позицію займає «Укрсиббанк», користувачі якого закрили 129,6 тисяч карток. Не увійшли до трійки лідерів, але наблизилися до неї «Укргазбанк» (47,9 тисяч) і «Райффайзенбанк» (84,4 тис).

Також були виявлені лідери індустрії, чия рекламна кампанія і позитивні якості обслуговування клієнтів показали приріст відкриття нових рахунків. В першу чергу, це «Монобанк», в якому за звітний період було відкрито 56 тисяч карткових рахунків. Ще в цей рейтинг увійшов «ТАСкомбанк», а також його дочірнє підприємства «Izibank», де позначився приріст в 3 тисячі карток. Невелику лепту також вніс інший підопічний «ТАСкомбанку» – Sportbank.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button