Softnews

«ПриватБанк» об’єднується з Viber для запуску унікальної функції

ПриватБанк

Великий український банк «ПриватБанк» став використовувати Viber для надання можливості швидкої оплати послуг і товарів. Тепер досить поповнити рахунок в програмі і оплачувати рахунки через месенджер.


Варто зауважити, що це унікальна для України функція, яку не пропонують інші банки і компанії-оператори зв’язку. Більш того – подібна послуга взагалі не використовується ніде в світі. Сенс її простий – можна купувати товари або замовляти послуги через месенджер Viber безпосередньо, не відвідуючи будь-які сайти в інтернеті. В якості посередника тут виступає «ПриватБанк», який надав Viber платіжну систему.

Зробити покупки тепер просто. Спочатку необхідно поповнити свій рахунок в месенджері (зробити це можна через «Приват24», наприклад). Після цього вибрати чат-бот компанії, у якій ви хочете замовити послугу або товар. Якщо дана фірма підтримує оплату через месенджер, то іконка її чат-бота буде позначена синьою галочкою. Це свідчить про те, що компанія перевірена і грошова операція з нею захищена і безпечна. Після цього необхідно через меню чату вибрати потрібну послугу або товар, після чого відкриється меню оплати. На даний момент всі грошові операції проводяться через дві системи на вибір – Google Pay або Apple Pay. У майбутньому список систем буде розширено.

Для підключення до системи компанія повинна пройти перевірку і оновити свій фінансовий статус, зокрема, підключити LiqPay. Таким шляхом пішли багато підприємців, зараз українці можуть через Viber оплатити послуги лабораторії “Синево”, магазину квитків RailwayBot та інших організацій.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Киевстар анонсировал изменения в стоимость популярной услуги

В минуле

«Київстар» перестає брати гроші за свої послуги

В майбутнє

Також буде цікаво