Softnews

Переписка користувачів популярного месенджера може перестати бути конфіденційною

Обговорення
месенджер

Японська влада збираються читати листування в месенджері WhatsApp, яке ведуть громадяни країни. Для цього чиновники звернулися в Facebook, але що відповіла їм адміністрація поки невідомо.


Як привід влада Японії озвучили стандартну для всіх подібних операцій «відмазку» – боротьбу з тероризмом. Керівництво країни впевнене, що листування в месенджері кишать терористичними гаслами, проте не пояснили, чому саме і під якою егідою ці порушники спокою загрожують всьому населенню країни. Реакція Facebook на ці вимоги поки невідома, проте компанія давно помічена за наданням ключів іншим розвідкам, так що, швидше за все, «небожителі» Токіо отримають доступ до секретів своїх громадян.

WhatsApp

Варто зауважити, що подібні наміри на WhatsApp вже були – спеціальна служба п’яти держав (Австралії, Новій Зеландії, Великобританії, Канади та США) під назвою «Five Eyes» вже зверталася з аналогічною вимогою до Facebook. При цьому спецагенти повідомляли, що хочуть «прищучити» терористів, але не допускатимуть «порушення приватності абонентів». Через деякий час до спостерігачів приєдналася Індія, а тепер ось черга дійшла і до Японії.

Звичайно ж, WhatsApp ще далеко до слави самого «терористичного месенджера року» – Telegram. Дана програма давно сидить у печінках спецслужб усього світу, так як відомо, що саме в цьому співтоваристві координують свої дії лідери народних рухів у всьому світі. Найсвіжіший приклад – протестувальники в Білорусії, які використовували Telegram для нагнітання народного руху.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Розкрита небезпека користування відкритими Wi-Fi в публічних місцях

В минуле

Apple представила iPhone 12 з 5G і розкрила ціни

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle