Softnews

Розкрито таємниці Xiaomi з MIUI, про які ви не здогадувались

Оболонка MIUI продовжує розвиватися, причому цей процес відбувається настільки бурхливо, що користувачі не встигають стежити за всіма нововведеннями. Саме тому експерти вирішили розповісти про неочевидні функції телефонів під MIUI, які сильно полегшать ваше життя.

Описані нижче функції ви можете самостійно випробувати на телефонах Poco, Redmi і Xiaomi, на яких встановлена прошивка MIUI. Особливо популярною і затребуваною функцією є Safe Mode – спеціальний режим роботи телефону, який допоможе виправити допущені помилки. Так як MIUI з’явилася порівняно недавно, вона ще не адаптована для роботи з популярними програмами і додатками, тому при установці деякого софта можуть виникати критичні помилки. Щоб виправити подібні складнощі, можна запустити телефон в «безпечному режимі» Safe Mode, де можна відкотити зміни, наприклад, видаливши додаток. Активується цей режим шляхом затиску кнопки регулювання гучності під час запуску телефону, відключити можна шляхом перезавантаження апарату.

Ще однією цікавою особливістю техніки є можливість установки на заставку будь-якого відеоролика. Зробити це можна через галерею, вибравши ролик і в опціях встановивши його на скрінсейвер. Крім того в функціонал телефонів Xiaomi на MIUI додана можливість створювати фотографії на довгій витримці, що раніше було доступно тільки на професійних фотоапаратах. У цій опції можна додавати ефекти неонових променів на зображення.

Також можна спростити віддалену роботу, якщо зв’язати ваш комп’ютер і смартфон разом з функцією ShareMe. Для цього потрібно використовувати єдину Wi-Fi мережу, а також увійти на ПК і телефоні в свій профіль у додатку. Після цього можна буде спокійно переміщати файли і повідомлення з вашого мобільного на комп’ютер, навіть не підключаючи кабель при цьому.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button