Київстар

Київстар пропонує 12 гб інтернету за 5 гривень в день

Киевстар

Ця осінь порадувала абонентів найбільшого в нашій країні мобільного оператора – «Київстар» – новими тарифними планами, в тому числі і контрактними. Серед них є тариф, в рамках якого вам пропонується дванадцять гігабайтів інтернету всього за п’ять гривень в день, тобто за ціною, що не набагато перевищує соціальні тарифні плани.


Новий контрактний тарифний план

Новий контрактний тарифний план, крім всіх переваг контракту, наприклад, можливості тримати кілька номерів на одному особовому рахунку, пропонує також цікавий пакет послуг. Ось що ви будете отримувати в його рамках:

  • Повністю безлімітні дзвінки в мережі Київстар
  • Сто двадцять хвилин для дзвінків на інші напрямки по Україні і для міжнародних дзвінків
  • Дванадцять гігабайтів мобільного інтернету.
  • Сто двадцять СМС-повідомлень на всі українські номери.
  • Можливість без додаткової плати користуватися сервісами «Київстар ТВ» з пакетом «Легкий», Star Guard Lite і Mobile ID.

Цей тарифний план називається просто – «Smart». Як ми вже сказали, він є контрактним, тобто для його підключення вам необхідно відвідати сертифікований магазин оператора з паспортом та ідентифікаційним кодом, необхідними для підписання договору. Абонентська плата в ньому становить сто п’ятдесят гривень на місяць або ж п’ять гривень в день, але з пропозицією «Простий старт» ви можете отримати цей тариф з абонплатою майже в півтора рази меншою – сто гривень на місяць.

Як ми писали раніше, Київстар анонсував зміни у вартості популярної послуги. Йдеться про «Київстар ТВ», яким користуються сотні тисяч, якщо не мільйони наших співгромадян. Незабаром вони будуть обслуговуватися за новими тарифними планами, переглянутими оператором з урахуванням зміни собівартості надання послуг та їх комерційної доцільності. Нові зміни вводяться в дію вже починаючи з першого грудня поточного року. Будуть переглянуті пакети послуг і запущено ряд нових тарифних планів. Нові послуги торкнуться не тільки тарифних планів «Київстар ТВ» для абонентів мобільного зв’язку, але й ряду інших послуг, що надаються оператором.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Vodafone запустил безлимит на популярные сервисы и услуги за 4 гривны в день

В минуле

Киевстар предлагает 12 гб интернета за 5 гривен в день

В майбутнє

Також буде цікаво