Київстар

Київстар анонсував зміни у вартості популярної послуги

Київстар

Нещодавно Київстар анонсував зміни у вартості послуги, популярної серед безлічі українців. Йдеться про «Київстар ТВ», яким користуються сотні тисяч, якщо не мільйони наших співгромадян. Незабаром вони будуть обслуговуватися за новими тарифними планами, переглянутими оператором з урахуванням зміни собівартості надання послуг та їх комерційної доцільності.


Як виглядатимуть зміни?

Нові зміни набувають чинності вже починаючи з першого грудня поточного року. Буде переглянуто пакети послуг і запущено декілька нових тарифних планів. Нові послуги торкнуться не тільки тарифних планів «Київстар ТВ» для абонентів мобільного зв’язку, але й ряду інших можливостей, що надаються оператором. Це в першу чергу послуга «Домашній інтернет», а також пакет тарифних планів «Все разом». Пакет послуг «Базовий» буде закрито для нових підключень. Його перейменують в «Стартовий». Ті абоненти, які підключили цей пакет або встигнуть його підключити до тридцятого листопада поточного року включно, продовжать обслуговуватися на тих же умовах, що і раніше.

Деталі нових тарифних планів поки що не розкриваються. Ви зможете ознайомитися з новими ТВ-пакетами послуг безпосередньо на офіційному сайті Київстар з першого грудня, швидше за все, напишемо про найцікавіші з них і ми. Відзначимо, що всі інші умови надання послуги «Київстар ТВ» залишаться без змін.

Як ми писали раніше, Київстар дозволив стежити за іншими абонентами – зрозуміло, з їхньої на те згоди. Якщо ви хочете підключити послугу «Маячок» для стеження за умовним номером 097-111-22-33, то ви для підключення необхідно ввести комбінацію такого виду: * 147 * 1 * 4 * 380971112233 #. Механізм, думаємо, зрозумілий, на місце нашого умовного номера потрібно вставити номер абонента саме в такому форматі, який ми вказали. Абонент, чий номер ви вказали, потім отримає СМС-повідомлення, в якому повинен підтвердити, що дозволяє вам стежити за ним. Після того, як послуга буде підключена, ви можете дізнатися місце розташування вашого абонента, ввівши комбінацію: * 147 * 1 * 1 * 380971112233 #. Це можна зробити і за допомогою стаціонарної версії додатка. Ви отримаєте відповідь на телефон в форматі СМС-повідомлення.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Новый мобильный оператор платит деньги своим абонентам

В минуле

Киевстар анонсировал изменения в стоимость популярной услуги

В майбутнє

Також буде цікаво