Хвилини і гігабайти безкоштовно: які спецпакети запустила компанія Vodafone

Зараз на головній

Компанія Vodafone Україна дозволяє деяким абонентам отримати безкоштовно десять гігабайтів мобільного інтернету і тисячу хвилин для дзвінків на всі номери по Україні. Які ж деталі даної акції?


Як отримати безкоштовні гігабайти і хвилини

Подарунок від мобільного оператора поширюється в першу чергу на медиків. Ті з лікарів, які вже отримали його навесні, під час першої хвилі, зараз отримають новий пакет гігабайтів і хвилин автоматично. Вікторія Рубан, начальник відділу зв’язків з громадськістю компанії Vodafone Україна, повідомляє, що головна мета даної акції – забезпечити лікарів можливість завжди залишатися на зв’язку зі своїми пацієнтами. Послуги будуть нараховуватися медичним працівникам, які обслуговуються як на контрактній, так і на передплатній основі.

Ті ж лікарі, які тільки недавно стали абонентами Vodafone і тому навесні ніяких «подарунків» від оператора не могли отримати чисто фізично, повинні пройти невелику процедуру реєстрації. Для цього їм слід відправити безкоштовне СМС-повідомлення на номер 640, або заповнити відповідну заявку на сайті http://likar.vodafone.ua. У ній потрібно вказати в тому числі ваш унікальний реєстраційний номер, наданий НСЗУ (Національною Службою Здоров’я України). Безкоштовний пакет послуг буде нарахований вам протягом п’яти днів. Коли він прийде, вам повідомлять про це за допомогою СМС. Використовувати його ви можете протягом місяця.

Якщо ваш номер не буде виявлено в реєстрі НСЗУ, вам також про це повідомлять. В даному випадку вам потрібно буде самостійно внести його в базу даних. Це можуть зробити в кадровій службі лікарні, чиїм співробітником ви є, або ж ви можете зробити це і самостійно в електронному кабінеті інформаційної медичної системи.

Як ми писали раніше, один з найновіших безлімітних тарифів другого мобільного оператора в нашій країні включає в себе повний безліміт 4G \ 3G-інтернету і повністю безлімітні розмови всередині мережі Vodafone. На номери інших операторів по Україні надається двісті хвилин, а для дзвінків за кордон – тридцять (детальний список країн можна подивитися на офіційному сайті оператора). Якщо ви не дзвоните за кордон, то можете обміняти ці хвилини на додаткові 100 хвилин дзвінків по Україні з послугою «Обмін хвилин». Також в пакет послуг входять п’ятдесят СМС на всі українські номери. Даний тарифний план називається Vodafone SuperNet Unlim. Платити в його рамках ви будете 230 гривень в місяць.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,969Фанитак
508Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей