Київстар

Київстар зробив все месенджери безкоштовними, голосові дзвінки в тому числі

Починаючи з 12 листопада 2020 Київстар зробить безкоштовними всі месенджери і голосові дзвінки в них для всіх своїх абонентів, які перебувають у роумінгу: тарифікація на них діяти не буде.


Деталі пропозиції: що саме стане безкоштовним

Як повідомив Павло Даніман, директор компанії Київстар з маркетингу, незважаючи на те, що багато країн закрили кордони, частина абонентів оператора продовжує подорожувати, наприклад, по робочій необхідності. Оператор хоче надати їм можливість безкоштовного спілкування, щоб не посилювати і без того важке становище.

В першу чергу, безліміт починає поширюватися на голосові дзвінки і текстові повідомлення в чотирьох найбільш популярних месенджерах:

  • Viber
  • Facebook Messenger
  • Telegram
  • WhatsApp.

До списку додатків, на які тарифікація не поширюється, потрапили також онлайн-карти Google Maps і «айфонівські» Maps, туристичні програми Booking, AirBnB, Skyscanner, Tickets.ua. Безлім поширюється на 135 країн світу, для всіх абонентів оператора незалежно від їх форми обслуговування, передплатної або контрактної.

Як ми писали раніше, Київстар також запустив дешевий контрактний тарифний план «Київстар. Родина». Даний тарифний план відноситься до соціальних, тобто ви отримуєте необхідний мінімум послуг за невелику плату. Такі тарифи є у всіх мобільних операторів, але їх думка про те, який же пакет послуг є тим самим необхідним мінімумом, часом різниться. Що стосується «Київстар», то ось як він бачить той самий «мінімум послуг»: безлімітні дзвінки всередині мережі оператора, шістдесят хвилин дзвінків іншим операторам мобільного зв’язку по Україні, шістдесят СМС на всі українські номери і шість гігабайтів високошвидкісного 3G \ 4G-інтернету, в залежності від доступності мережі в вашому регіоні. Абонентська плата складе сто гривень на місяць.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

CD Projekt RED анонсували доповнення “Шлях відьмака”

В минуле

Киевстар сделал все мессенджеры бесплатными, голосовые звонки в том числе

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle