Київстар

Київстар запустив оптимальний тариф за 100 гривень на місяць

Київстар

Київстар, незважаючи на те, що традиційно вважається найкращим і найпопулярнішим мобільним оператором в нашій країні, не збирається спочивати на лаврах і продовжує запускати нові тарифні плани. Один з нових тарифних планів оператора є оптимальною пропозицією всього за сто гривень на місяць: ви отримуєте всі необхідні послуги за невелику плату. Які ж це послуги, і що це за тариф?


Умови тарифного плану: детально

Даний тарифний план відноситься до соціальних, тобто ви отримуєте необхідний мінімум послуг за невелику плату. Такі тарифи є у всіх мобільних операторів, але їх думка про те, який же пакет послуг є тим самим необхідним мінімумом, часом різниться. Що стосується «Київстар», то ось як він бачить той самий «мінімум послуг»:

  • Безлімітні дзвінки всередині мережі оператора
  • Шістдесят хвилин дзвінків іншим операторам мобільного зв’язку по Україні
  • Шістдесят СМС на всі українські номери
  • Шість гігабайтів високошвидкісного 3G \ 4G-інтернету, в залежності від доступності мережі в вашому регіоні.

Тарифний план носить назву «Київстар. Родина”. Ви можете підключити його, якщо придбаєте сім-карту з відповідним тарифом, або ж перейдете на нього в магазині “Київстар” – це контрактний тариф. Ви також можете підключити до даного тарифу всю сім’ю, щоб користуватися можливістю спілкуватися, хоч греблю гати, з вашими близькими, і при цьому у вас буде кілька номерів на одному особовому рахунку, тобто ви можете поповнити рахунок всієї сім’ї відразу.

 

Як ми писали раніше, Київстар запустив безкоштовні дзвінки без поповнення рахунку – послугу «Ми разом». Нова послуга від оператора дозволяє вам вибрати один номер Київстару, на який ви зможете дзвонити повністю безлімітно навіть в тому випадку, якщо ви не поповнювали рахунок і не оплатили пакет послуг вашого тарифного плану. Скористатися їй можуть всі без винятку абоненти передоплати, а також клієнти з тарифами «Все разом». Для дзвінків ви можете вибрати будь-який телефонний номер будь-якого абонента Київстар, незалежно від його форми обслуговування, включаючи тих абонентів, які перенесли свої номери в мережу оператора завдяки MNP.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Vodafone запустил безлимитный тариф за 7 гривен в день

В минуле

Киевстар запустил оптимальный тариф за 100 гривен в месяц

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle