Новини

Samsung Galaxy Tab S6: флагман із плоті і крові з подвійною камерою

Обговорення
Samsung Galaxy Tab S6

Тільки ми встигли повідомити , що наступний флагманський планшет Samsung може отримати ім’я Galaxy Tab S6, як в Мережі вже з’явилися його фотографії.


Джерело підтверджує ім’я майбутнього апарату. Крім того, це дійсно буде топове пристрій, на відміну від ряду попередників, так як в основі новинки лежатиме SoC Snapdragon 855. З огляду на ситуацію на ринку планшетів, можна сказати, що Galaxy Tab S6 буде одним з найпродуктивніших апаратів на базі Android.

Samsung Galaxy Tab S6

Також повідомляється про 6 ГБ оперативної пам’яті і Android Pie. Діагональ екрану планшета складе 10,5 дюйма. Згідно раннім чуткам, базова версія буде мати 128 ГБ флеш-пам’яті, що радує. Крім того, планшет отримає стилус, причому він буде розташовуватися не всередині пристрою, а зовні – в спеціальному поглибленні.

Samsung Galaxy Tab S6

Samsung Galaxy Tab S6

Ще однією цікавою особливістю буде подвійна основна камера. Судячи з усього, це буде перший брендовий планшет з подібним рішенням.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

3D Touch більше не буде, чому Apple відмовляється від технології

В минуле

Sony Xperia 2 можна розгледіти у всій красі

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.