lifecell

lifecell запустив безлімітний інтернет за 2 гривні на день

Обговорення

Існує кілька тарифних планів, які пропонують абонентам безлімітний інтернет, але один з нових тарифів від Lifecell виділяється серед них найбільш яскраво. Причиною тому, звичайно, дешевизна, адже абонентська плата в ньому становить всього лише дві гривні на день. Зазвичай за такі гроші пропонують винятковий мінімум послуг, а тут – майже «олл-інклюзів» за ціною звичайного соціального тарифу!


Найдешевший безлімітний інтернет

Тарифний план від lifecell відноситься до рідкісного різновиду дешевих безлімітів. В аналогічних тарифах від інших операторів часто зустрічаються обмеження, наприклад, ви можете сидіти в інтернеті з телефону, але не можна роздавати wi-fi, або ж після вичерпання певного пакета гігабайтів вам ріжуть швидкість. Тут нічого подібного немає. Ви просто отримуєте наступне:

  • Повністю безлімітний 3G \ 4G інтернет.
  • Безкоштовна роздача інтернету через пристрої.
  • Безлімітні розмови всередині мережі lifecell.
  • 250 хвилин дзвінків на номери інших мобільних операторів по Україні, а також, що рідкість, на номери стаціонарного зв’язку (наприклад, державних установ).
  • Для зареєстрованих або персоніфікованих абонентів, а також абонентів, які скористалися послугою перенесення номера, пропонується спеціальна ціна.
  • Ціна гарантовано не буде змінюватися до наступного року, а точніше, до 31.08.2021.

Тарифний план носить назву «Інтернет без меж». Абонентська плата в ньому становить всього п’ятдесят гривень за 28 днів. Його єдиний мінус – він належить до регіональних, тобто підключити його можливо не у всіх областях нашої країни. Зона дії включає Чернівецьку область, Закарпатську, окремі області Волині, Донбасу, Дніпропетровської області, та інші – повний список ви можете подивитися на офіційному сайті оператора.

Як ми писали раніше, lifecell міняє старі смартфони на нові всього за 30 хвилин. Головна відмінність трейд-ін lifecell від такого в інших операторів – це відсутність у нього вимог до віку вашого телефону. Обміну підлягають навіть дуже застарілі моделі, старші за шість-сім років. Втім, інші вимоги, найбільш логічні, залишаються в силі, зокрема, телефон повинен бути робочим.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Для чего нужен VPS-хостинг?

В минуле

lifecell запустил безлимитный интернет за 2 гривны в день

В майбутнє

Також буде цікаво