Vodafone

Деякі абоненти Vodafone безкоштовно отримають по 10 Гб інтернету і 1000 хвилин

The logo of mobile phone network Vodafone is displayed on the screen of a smartphone. (Photo by Dominic Lipinski/PA Images via Getty Images)

Починаючи з третього листопада деякі абоненти Vodafone Україна безкоштовно отримають 10 ГБ мобільного інтернету і 1000 хвилин для дзвінків на всі номери в нашій країні. Яких абонентів в першу чергу стосується дана акція?


Хто має право на безкоштовний пакет послуг

В першу чергу право на безкоштовний пакет послуг отримують медики. Ті, хто вже отримав аналогічний подарунок від оператора навесні, отримають його зараз автоматично. Як повідомляє Вікторія Рубан, начальник відділу зв’язків з громадськістю компанії Vodafone Україна, це робиться в першу чергу для того, щоб лікарі зберігали зв’язок з пацієнтами.

Оператор Vodafone буде нараховувати послуги всім медпрацівникам незалежно від форми їх обслуговування. Медпрацівники, які стали абонентами недавно і, відповідно, не отримали пакета послуг у квітні-травні поточного року, повинні пройти нескладну процедуру реєстрації, для якої їм достатньо відправити безкоштовне СМС-повідомлення на номер 640 або ж заповнити необхідну заявку на сайті http: //likar.vodafone.ua. Після того, як ви пройдете верифікацію номера, наданого НСЗУ (Національною Службою Здоров’я України), ви отримаєте послуги протягом п’яти днів, про що вас сповістять в СМС-повідомленні. Використовувати пакет можна протягом місяця з моменту нарахування.

 

У разі, якщо вашого номера на даний момент в реєстрі НСЗУ немає, ви отримаєте відповідне повідомлення. У такому випадку ваш номер телефону потрібно буде внести самостійно. Зробити це ви можете в своєму електронному кабінеті медичної інформаційної системи, або ж звернувшись в кадрову службу медичного закладу, в якому ви працюєте.

Як ми писали раніше, нещодавно «Vodafone Україна», один з найбільших і найстаріших операторів мобільного зв’язку в нашій країні, повідомив про те, що інтернет для українців значно подешевшав. При цьому обсяги споживання трафіку з року в рік, що логічно, тільки зростають.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Sony PlayStation 4 Pro можна купити за 1 гривню

В минуле

В Україні різко подорожчає телебачення

В майбутнє

Також буде цікаво