Статті

Міфи про зарядку телефону, які варто забути

В інтернеті повно порад про те, як правильно заряджати смартфони і зберігати їх автономність на 1000 годин більше, ніж зазвичай … Але не всім цим радам можна довіряти! Ми поговорили з експертами по темі і вирішили розвінчати деякі міфи, щоб ви могли користуватися своїми гаджетами якомога довше.


Отже, ось найголовніші тези, яким не можна довіряти:

Потрібно завжди розряджати телефон до 0, а потім заряджати до 100%

Виникнення цієї помилки сталося за часів нікелевих батарей, що володіють “ефектом пам’яті”. З кожним разом, коли підключення до електроенергії відбувалося невчасно (до того, як пристрій буде повністю розряджено), в батареї відбувалися хімічні зміни і ємність ставала менше.

зарядка смартфону

Зараз у всіх літій-іонні акумулятори і у них інший принцип роботи. Їхнє життя обчислюється циклами розряду – заряду, і енергію в них треба підтримувати на рівні 20% – 80%. З цієї ж причини не рекомендується залишати телефон на зарядці на всю ніч.

Швидка зарядка піддає акумулятор зносу

Тренд нашого часу – швидка зарядка, за допомогою якої до 50% можна зарядитися буквально за півгодини. Деякі люди ставляться до цього з недовірою, вважаючи що підвищення напруги і струму шкодить гаджетам.

Xiaomi Mi 9 і його «подвійна зарядка»

Але швидка зарядка працює не так. У пристрої стоять спеціальні контролери, що регулюють температуру акумулятора, його навантаження і рівень заряду. Вони повністю контролюють надходження енергії і не дають пристрою нашкодити самому собі.

Неоригінальні зарядні пристрої шкодять телефону

Це дійсно так, але тільки якщо зарядка підібрана невідповідна (по потужності струму, 1А або 2А) або з неякісних матеріалів.

Зарядка сматфону

Щоб підібрати надійний аналог який не принесе шкоди, зверніться до бренду з чесної історією, який б викликав довіру. Ноунейм і китайський ширвжиток не гідний стати вашою покупкою.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Названі найпопулярніші браузери

В минуле

Xiaomi збирається відмовитися від Android в своїх смартфонах

В майбутнє

Також буде цікаво