Softnews

Viber навчили потрібній всім українцям функції

Обговорення

Нещодавно компанія Rakuten, якій належить відомий месенджер Viber, запустила потрібну всім українцям функцію. Причому доступною вона поки що буде тільки в нашій країні, і тільки згодом її перенесуть в інші країни, коли вона покаже свою справжню користь та ефективність. Слід зазначити, що, як правило, інновації, навпаки, вводяться спочатку в інших країнах, і тільки потім приходять в Україну.


Що це за функція і як вона буде працювати

Нова функція отримала назву Chatbot Payments, вона дозволяє безпечно купувати послуги і товари за допомогою спеціальних авторизованих чат-ботів компаній, які ці послуги надають. Банк, якому належить ваша карта, повинен підтримувати цю функцію. В цьому випадку ви зможете прив’язати карту до свого електронного гаманця. Тип карти – кредитна або дебетова – значення не має.

Як тільки ви зможете підключити свою картку, всі боти, розроблені на базі спеціальної платформи для розробки чат-ботів Viber, зможуть здійснювати функцію платежів. Всі компанії зможуть приймати оплату за свої послуги через месенджер. Для цього достатньо підключитися до постачальника послуг, який підтримує цю функцію, і підключити чат-бота.

До основних переваг нововведення ставляться такі:

  • Швидкість. Для здійснення покупки досить зробити всього лише кілька кліків.
  • Велика кількість корисних функцій. Оплачувати можна будь-які товари і послуги, якими ви вже користуєтеся, в тому числі таксі, доставку і навіть оплату комунальних послуг.
  • Безпечність. Ваші платежі захищені за найвищими стандартами безпеки месенджера Viber.
  • Робота функції на будь-яких пристроях, що підтримують електронні гаманці – смартфонах, комп’ютерах, планшетах.

Як ми писали раніше, Viber ввів ще одну корисну функцію, яка дозволить вам зменшити кількість спаму. Тепер, коли невідомі користувачі надсилатимуть вам запити на спілкування, а також запрошення в групові чати і спільноти, всі ці запити будуть збиратися в окремому розділі в самому додатку. Його буде створено автоматично, коли ви отримаєте перший запит від незнайомого контакту такого роду. Завдяки даній корисної інновації користувачі можуть самі вирішувати, з ким вони хочуть спілкуватися. Поки ви не підтвердите запит, незнайомі люди навіть не дізнаються, прочитали ви повідомлення чи ні.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Поместится всё: Новая почта построила монструозное сооружение

В минуле

Viber научили нужной всем украинцам функции

В майбутнє

Також буде цікаво