Hardnews

Nokia 10 – новий флагман компанії, про який не можна говорити

У Мережу потрапив документ, призначений для внутрішнього використання HMD Global, в якому є кілька цікавих моментів, включаючи згадку Nokia 10. Новий флагман повинен стати наступником Nokia 9 PureView.

У документі не повідомляються подробиці про характеристики Nokia 10, але співробітників попереджають про те, що їм категорично заборонено обговорювати смартфон з ким-небудь за межами компанії або передавати інформацію про Nokia 10.

Велика частина документа присвячена планам HMD Global щодо Nokia. По-перше, компанія планує увійти до трійки найбільших виробників смартфонів в найближчі 3-5 років. Для цього Nokia налагодила відмінні відносини з Google і Qualcomm, які інвестували в HMD Global близько 230 млн доларів. Натомість смартфони Nokia будуть рекламувати сервіси та інновації Google.

Nokia 7.2

Ключовою перевагою HMD Global є те, що смартфони Nokia, які працюють під управлінням чистої операційної системи Andrpoid, це альтернатива лінійці Google Pixel в будь-якій ціновій категорії.

Також в документі йдеться, що співробітники не повинні порівнювати телефони Nokia безпосередньо з телефонами інших виробників. Ключовими ринками для HMD Global є Індія, Китай, Росія, Індонезія, Великобританія, Німеччина, Південна Африка, Мексика і США.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button