Київстар

Стало відомо, як користуватися послугами Київстар безкоштовно

Обговорення

Нещодавно Київстар, найбільший мобільний оператор в нашій країні, запустив акцію, яка дозволить абонентам користуватися його послугами безкоштовно. Вона діє, починаючи з 15 жовтня і аж до кінця поточного року. Як же цією акцією скористатися, і перестати платити за послуги, і чи є якісь додаткові умови? Читайте про це в нашій статті!


Як почати користуватися послугами Київстар безкоштовно

В рамках акції «Щасливий день» ви можете користуватися безлімітним мобільним інтернетом і безлімітними дзвінками в мережі оператора. Мати гроші на рахунку для цього не обов’язково. Ця послуга буде доступна протягом одного дня. Щоб підключити її, необхідно запустити програму «Мій Київстар», відправити запит * 222 # або ж зателефонувати на номер 222 (дзвінок не оплачується). Користуватися послугою можна не частіше одного разу на тиждень. Послуга вважається підключеної після того, як вам прийде SMS-повідомлення. Скористатися нею можуть всі абоненти Київстар, що обслуговуються на основі тарифних планів передоплати, за винятком тих, у кого спеціальні тарифні плани.

Головна перевага цієї послуги – вона убезпечить людей, що з якоїсь причини забули поповнити свій рахунок для продовження обслуговування на основі звичного тарифного плану. Або ж тих, хто в’їхав в Україну з-за кордону і не встиг поповнити рахунок, а зв’язатися потрібно вже зараз – як мінімум для того, щоб завантажити додаток «Дій вдома» для людей, що в’їхали з «червоної зони».

Як ми писали раніше, починаючи з двадцять першого числа Київстар вводить особливу окрему тарифікацію послуг, призначену для абонентів передоплати. Зокрема, мегабайт трафіку мобільного інтернету буде коштувати десять копійок. В цілому всі послуги, включаючи, наприклад, інтернет, дзвінки на міські номери, СМС-повідомлення, будуть тарифікуватися окремо в рамках особливої ​​тарифікації. Ця особлива тарифікація стосується тільки тих випадків, коли у вас недостатньо грошей на рахунку, щоб оплатити черговий пакет послуг. У всіх інших випадках нічого не зміниться.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Photoshop навчився “старити” людей в один клік

В минуле

У абонентов Киевстар появился «Бесплатный день»: детали

В майбутнє

Також буде цікаво