Бізнес та акції

ПриватБанк попередив про несправжній розіграш у популярній соцмережі

Приватбанк попередив про фейковий розіграш у соціальних мережах, причому вже не в перший раз за останній час. Також управління найбільшого банку в нашій країні поскаржилося на те, що поліція ніяк не почне нормально ловити злочинців, через що їх розплодилося дуже багато. Взагалі, згідно з підрахунками, за час карантину кіберзлочинність неймовірно зросла: вона збільшилася приблизно на сімдесят відсотків.


Суть нової шахрайської схеми

Суть схеми, яку використовують зловмисники, досить проста. Вам відправляють повідомлення, що ви нібито виграли в якомусь розіграші. Щоб отримати виграш необхідно перевести шахраям, які представляються співробітниками банку, гроші, які нібито є «комісією». Після оплати вас відправлять в найближчий офіс фінансової організації, щоб отримати виграш, але, звісно, вам нічого не дадуть.

В останніх розіграшах бере участь фейковий сторінка Інстаграма, яку відмовляються банити, незважаючи на неодноразово написані заяви. Без відповіді залишаються як скарги громадян, так і звернення самого банку. Що ж, судячи з усього, порятунок потопаючих знову виявився справою рук самих потопаючих. Запам’ятайте, що ні один розіграш ПриватБанку не вимагає щось платити. Всю інформацію необхідно перевіряти – якщо про якусь акцію не сказано на сайті банку, значить, її немає.

Як ми писали раніше, нещодавно ПриватБанк запустив новий сервіс для здійснення миттєвих грошових переказів між картами Mastercard будь-яких міжнародних банків і украінськими картками Привату за допомогою програми Приват24. Завдяки даній інновації ви можете здійснювати перекази в режимі онлайн на будь-яку приватівську картку, використовуючи платіжну систему Mastercard.Новая система дозволяє переводити будь-гроші – євро, долари або гривні – з зарубіжної картки Mastercard на карту Привату, скориставшись функцією перекладів на будь-яку карту, знайти яку можна через меню «Сервіси» → «Перекази» → «На будь-яку карту». Для відправлення коштів достатньо знати лише номер картки одержувача. Незалежно від країни, з якої відправляються гроші, комісія складе всього 1,5% від суми переказу. Відзначимо, що для подібних переказів не обов’язково ні реєструватися в додатку Приват24, ні навіть взагалі бути клієнтом Приватбанку.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Киевстар и Vodafone решили обменять старые смартфоны своих абонентов

В минуле

ПриватБанк предупредил о ненастоящем розыгрыше в популярной соцсети

В майбутнє

Також буде цікаво