lifecellНовини

lifecell закрив популярну послугу: занадто небезпечно

Обговорення

Lifecell під час карантину запустив послугу, яка дозволяла користувачам провести дистанційну заміну SIM-карти. Незважаючи на те, що вона виявилася досить популярною, її визнали дуже небезпечною, і недавно прийняли рішення закрити. Тепер для заміни картки, як і раніше, необхідно відвідати офіційний магазин оператора.


Чому послуга стала популярною

Популярність послуги була пов’язана, звичайно, з пандемією уханьского коронавіруса COVID-19. Проте, нею часто користувалися, крім звичайних громадян, всілякі шахраї. Вони крали персональні дані з різних джерел, не обов’язково пов’язаних з мобільним оператором, і потім отримували доступ до сім-картки. Це надавало їм можливість, скажімо, викрадати паролі, прив’язані до номера телефону.

Тепер вам, як і раніше, знадобиться для заміни карти особисто відвідати магазин оператора, взявши з собою документ, що підтверджує особу. Це може бути паспорт, водійське або пенсійне посвідчення, військовий квиток. Також для того, щоб відновити картку, вам знадобляться секретне слово, або ж відповіді на деякі питання. Якщо ідентифікація пройде успішно, ви отримаєте нову карту зі збереженням номера і балансу на рахунку.

Як ми писали раніше, нещодавно мобільний оператор lifecell запустив послугу, про яку давно просили українці. Йдеться про можливість вибрати номер телефону при покупці електронної карти на сайті оператора. Ви можете вибрати номер за набором цифр, який ви хочете, за певним шаблоном або ж навіть за певною мнемонічною фразою, яка дозволить вам простіше запам’ятати даний номер. Також можна зашифрувати в номері будь-яку дату або виключити небажані цифри. Якщо звичайна електронна сім-карта коштує сто п’ятдесят гривень, то її версія з певним набором цифр може коштувати значно більше – все залежить від конкретного набору чисел.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Киевстар запустил важное нововведение для абонентов

В минуле

lifecell закрыл популярную услугу: слишком опасно

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle