Hardnews

Apple iPhone 12 і iPhone 12 Pro не вражають результатами тестів

Обговорення

Нещодавно представлені смартфони Apple iPhone 12 і iPhone 12 Pro вже помічені в тесті AnTuTu. Обидва пристрої побудовані на новітній однокристальній системі A14 Bionic, що виготовляється по 5-нанометровому техпроцессу, але їх результати в тесті не вражають в порівнянні з SoC Qualcomm Snapdragon 865, яка використовується в більшості флагманських смартфонів з ОС Android.


Сумарний рахунок продуктивності графічного процесора, процесора, пам’яті і користувацького інтерфейсу, близький до 570 000, тоді як кращі смартфони на Qualcomm Snapdragon 865 набирають майже 650 000.

Найбільше відставання нових смартфонів Apple спостерігається в продуктивності графічного процесора. У трьох інших категоріях воно не перевищує 10%.

Більш коректним представляється порівняння зі смартфоном Apple iPhone 11 Pro Max попереднього покоління, побудованим на 7-нанометровій SoC A13 Bionic. Його результат в AnTuTu 8 дорівнює 536 883 балам, тобто перевага iPhone 12 становить 5-6%.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

ПриватБанк, Монобанк і А-Банк запустили довгоочікувану послугу

В минуле

Українка втратила 150 тисяч гривень при покупці смартфона на OLX

В майбутнє

Також буде цікаво