Бізнес та акції

ПриватБанк запустив новий сервіс для перезу’ валюти

Обговорення

Нещодавно ПриватБанк запустив новий сервіс для здійснення миттєвих грошових переказів між картами Mastercard будь-яких міжнародних банків і украінськими картками Привату за допомогою програми Приват24. Завдяки даній інновації ви можете здійснювати перекази в режимі онлайн на будь-яку приватівську картку, використовуючи платіжну систему Mastercard.


Як відправити миттєвий переказ?

Нова система дозволяє переводити будь-гроші – євро, долари або гривні – з зарубіжної картки Mastercard на карту Привату, скориставшись функцією перекладів на будь-яку карту, знайти яку можна через меню «Сервіси» → «Переклади» → «На будь-яку карту». Для відправлення коштів достатньо знати лише номер картки одержувача. Незалежно від країни, з якої відправляються гроші, комісія складе всього 1,5% від суми переказу. Відзначимо, що для подібних переказів не обов’язково ні реєструватися в додатку Приват24, ні навіть взагалі бути клієнтом Приватбанку.

Як ми писали раніше, ПриватБанк почав повертати на карти деякі платежі. Йдеться про гроші, які батьки абітурієнтів заплатили за пробне ЗНО, яке так і не було проведено в цьому році через пандемію уханьского коронавіруса COVID-19. Про це повідомило Міністерство фінансів України. Згідно зі статистикою, станом на перше жовтня поточного року ПриватБанк спільно з Міністерством освіти і науки України повернув гроші за непроведення ЗНО 149 611 учасникам. На даний момент повернуто вже 69,9% від загальної суми, яку повинні повернути батькам випускників. Згідно зі статистикою, дана сума становить 36 688 000 гривень. Загальна сума становить 52 450 000 гривень. Як повідомляє Міністерство фінансів, кошти для повернення за пробне ЗНО були взяті з Фонду боротьби з COVID-19 для 218 663 учасників. Відповідне розпорядження було віддано Президентом України Володимиром Зеленським. Він вимагає повернути гроші всім абітурієнтам.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Стало ясно, коли саме в Україні запрацює 5G-покриття

В минуле

ПриватБанк запустил новый сервис для перевода валюты

В майбутнє

Також буде цікаво