Hardnews

Стало ясно, коли саме в Україні запрацює 5G-покриття

Обговорення
5G

Представники Кабінету міністрів України назвали точну дату запуску 5G-покриття на території країни. За їх словами, до кінця 2022 року мережа має запрацювати, представляючи українцям доступ до високошвидкісного інтернету.


Дану інформацію надав Денис Шмигаль, прем’єр-міністр України. Члени Ради провели засідання 30 вересня, на якому з’ясувалося, що введення на території країни 5G-покриття є пріоритетним питанням, поставленим представниками ЄС. Для цього був складений план, який було передано мобільним операторам України. Згідно з планом, в країні буде введена мережа високошвидкісного інтернету, що відповідає стандартам і запитам Євросоюзу.

За словами Шмигаля, вигоду від цієї мережі отримають не тільки абоненти, які зможуть користуватися вкрай «спритним» інтернетом, а й самі оператори, ряд проблем яких буде вирішено за допомогою продуктивного обладнання. Займатися установкою обслуговуючих мережу систем будуть представники альянсу, до якого увійшли найбільші оператори мобільного зв’язку України, в тому числі «Київстар» і «Водафон».

Прем’єр-міністр зауважив, що на все про все у операторів є півтора року, за цей термін обладнання повинно бути встановлено. В середині 2022 року депутати прийматимуть проект, до цього часу на їхньому столі повинна лежати карта покриття, в якій будуть вказані основні вузли і їх підтримуюче обладнання. Керівництво країни сподівається, що до цього часу буде ясна загальна картина розвитку інфраструктури, а до кінця 2022 року всі проблеми будуть усунені і мережа запрацює.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Xiaomi оновила графік випуску MIUI 12 і це Вам не сподобається

В минуле

ПриватБанк запустив новий сервіс для перезу’ валюти

В майбутнє

Також буде цікаво