Hardnews

Названа оптимальна частота перезавантаження смартфона

Обговорення
перезагрузка смартфону

Провідний розробник компанії Slaxico Юрій Шарлай назвав оптимальну частоту перезавантаження смартфона. Він розповів виданню GSMinfo, що сучасним смартфонам перезавантаження не потрібне, якщо вас влаштовує, як працює пристрій.


«Смартфони і планшети самі перезавантажуються, коли, наприклад, оновлюються на нові версії операційних систем. У iPhone це відбувається досить часто, на моделях з операційною системою Android оновлень, як правило, чекати доводиться довше », – підкреслив експерт.

Перезавантажувати пристрій вартує в тому випадку, якщо ви помітили збої в роботі операційної системи або додатків. Також це може допомогти, якщо «відвалюється» Wi-Fi, додав Шарлай. За його словами, перезавантажити смартфон також буде не зайвим, якщо не працює режим модему, швидко витрачається заряд акумулятора або не запускаються якісь додатки.

Наслідків від тривалої роботи сучасних смартфонів без перезавантажень практично немає. Експерт додав, що можливі тільки «локальні» проблеми.

Раніше українцям дали пораду для скидання налаштувань смартфона до заводських. Перед цим потрібно зробити резервну копію даних на комп’ютері або в хмарі і зберегти важливі файли, паролі і контакти.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

lifecell запустил полный безлимит за 4 гривны в день

В минуле

Названа небезпека розблокування смартфона відбитком пальця

В майбутнє

Також буде цікаво