Hardnews

Експерт розповів, коли потрібно терміново відключити інтернет і смартфон

Обговорення
перезагрузка смартфону

Негайне відключення інтернету і смартфона необхідно, якщо ви помітили підозріло високу витрату інтернет-трафіку. Можливо, ви випадково завантажили вірусну програму, розповів експерт з інформаційної безпеки Юрій Фищук.


У наші дні додатки на смартфоні постійно” спілкуються “з серверами, чи то сервера послуг, споживачем яких є користувач, або додатки оператора сім-карти. Всі разом вони споживають не так багато мегабайт трафіку і в разі підвищеної витрати варто задуматися, чи не потрапив на смартфон вірус“, – рекомендує експерт.

Виявити вірус і зрозуміти, чи немає перевищення у витратах на мобільні дані, буде простіше, якщо заздалегідь встановити ліміт на використання мобільного трафіку. Зробити це можна в налаштуваннях будь-якого сучасного смартфона, – додає Фищук.

При цьому слід враховувати, що антивіруси без інтернету також працюють не в повну силу, тому для того, щоб оперативно запобігти шкідливій дії, краще відключити інтернет, вийняти з телефону сім-карту, щоб переглянути антивірусом через вай-фай вже “порожній” смартфон, додала вона.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Android-смартфони будуть сповіщати людей про гавкіт собак та інші звуки

В минуле

Названо предмети, які не можна тримати поруч з телефоном

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle