Hardnews

Перший дешевий iPhone визнали застарілим

Обговорення
iPhone 12

Apple визнала застарілим iPhone 5c. Про це повідомляє видання MacRumors з посиланням на джерела в компанії.


Інсайдери розповіли, що представлений в 2013 році смартфон буде переведений в категорію застарілих комплектуючих 31 жовтня. Також Apple припинить підтримку 15-дюймового MacBook Pro, випущеного в середині 2014 року. Статус застарілого гаджета означає, що пристрій більше не братимуть для обслуговування в сервісних центрах компанії, проте СЦ все одно можуть зробити ремонт апарату при наявності запасних частин.

iPhone 5c

iPhone 5c виявився першим дешевим смартфоном в лінійці компанії. Апарат на старті продажів оцінили в 499 доларів. По суті, 5c виявився спрощеною версією випущеного в той же рік флагмана iPhone 5s. Бюджетний гаджет отримав 4-дюймовий IPS-екран, пластиковий корпус, чіп Apple A6, один гігабайт оперативної пам’яті, основну камеру розширенням вісім мегапікселів.

На початку жовтня Apple визнала застарілим iPod nano сьомого покоління. Плеєр з 2,5-дюймовим екраном, 16 гігабайтами вбудованої пам’яті, акумулятором, що забезпечує до 30 годин автономної роботи, був випущений в середині 2015 року.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

В Україні з’явилися підроблені сайти Нової Пошти

В минуле

Android-смартфони будуть сповіщати людей про гавкіт собак та інші звуки

В майбутнє

Також буде цікаво