Softnews

Xiaomi скасовує вихід MIUI 12 на популярних смартфонах

Обговорення

Компанія Xiaomi знову обновила список смартфонів, на які повинна вийти прошивка MIUI 12, видаливши з нього кілька моделей. При цьому швидкість виходу поновлення на решту телефонів збільшилася, зараз операційна система вже може завантажуватися на Redmi Note 9 Pro.


Варто зауважити, що через галас, який зараз крутиться навколо MIUI 12, інформація до користувачів надходить рваними темпами і не зовсім відповідає правді. Причина проста – на список можливих моделей телефонів, на які нібито надійде прошивка, впливає занадто багато людей, які ніяк не пов’язані з процесом перенесення. Зокрема, в пресі постійно з’являються плітки, повідомлення інсайдерів, які на ділі виявляються пустушкою, до того ж самі розробники регулярно щось змінюють. При цьому вони відверто говорять, що список неточний, і все може змінитися в будь-яку хвилину.

Так сталося з деякими телефонами, які вже начебто чекали виходу MIUI 12, а тепер були вилучені зі списку. Наприклад, Redmi Note 7 Pro, який стояв в таблиці вище за інших, раптово перенісся в самий низ, так як його оптимізація була відсунута за термінами на кілька тижнів назад. Розробники з цього приводу не надали ніякої інформації, проте причина, швидше за все, в знайденій критичній помилці.
Є і хороші новини – інсайдери впевнені, що настала черга смартфона Redmi Note 9 Pro, на який вже «пиляється» сумісність з MIUI 12. Вони навіть назвали терміни і місце виходу телефону з новою прошивкою – трапиться це має в Індонезії в середині жовтня.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Хочете відмінний бюджетний смартфон – зверніть увагу на Redmi Note 10

В минуле

Xiaomi привезла в Україну недорогий смартфон з 120 Гц дисплеєм і 64 Мп камерою

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle