Softnews

Українців чекають проблеми з доступністю мобільного контенту

Обговорення

У нещодавно прийнятого закону, що регулює взаємовідносини українців і мобільних операторів, є безліч плюсів, але також досить і мінусів. Деякі експерти побоюються, що українці можуть мати серйозні проблеми з доступністю ресурсів через мобільний інтернет, що також призведе до зниження доходів креативного класу – тих же музикантів, письменників, розробників ігор, художників.


Чому з доступністю можуть виникнути проблеми

Справа в тому, що новий закон збільшив відповідальність за спам у дзвінках та повідомленнях. Штраф за такі речі може складати до восьми з половиною тисяч гривень. Абонент не тільки повинен безпосередньо дати згоду на розсилку, а й мати здатність від неї відмовитися.

Глобальний ринок, і український зокрема, вже і так рухається в бік укорочення так званої «подорожі споживача» – «customer journey», що має на увазі в тому числі і активне інформування людей про певні послуги. Система, яка склалася в даний час, цілком ефективно з цим справляється – а от чи буде справлятися нова, ще невідомо.

З іншого боку, є інша точка зору – завдяки більш суворим правилам українці зможуть отримати доступ до послуг більш високого класу. При порушенні прав споживачів як провайдери, так і оператори будуть нести значні фінансові втрати, при цьому не потрібно буде навіть звертатися до суду для того, щоб захистити свої права. Скаржитися можна безпосередньо в НКРЗІ. Комісія-регулятор розгляне скарги, що стосуються питань замовлення, отримання електронних послуг або припинення їх отримання. За порушення закону оператори повинні будуть платити штраф – від сімнадцяти тисяч гривень і до вісімдесяти п’яти. Деякі стверджують, що саме це підштовхне компанії, що надають послуги на ринку зв’язку, поліпшити якість своїх послуг і стати більш клієнто-орієнтованими.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Киевстар решил пересадить своих абонентов на такси

В минуле

Украинцев ждут проблемы с доступностью мобильного контента

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle