Київстар

20 Гб і 300 хвилин за 3 гривні в день: новинка від Київстар

Обговорення

Нещодавно «Київстар» обзавівся кращим тарифним планом в своєму портфоліо. Ніхто не очікував від даного оператора дешевих тарифів, але все ж з’явилася новинка від оператора, в якій ви отримуєте двадцять гігабайтів інтернету і триста хвилин всього за три гривні в день!


Які послуги входять в даний тарифний план?

Як правило, дешеві тарифні плани з абонентською платою до ста гривень на місяць – «соціальні», призначені для тих, хто не сидить в Інтернеті, не користується мессенджерами і має потребу в основному в дзвінках. Це в основному люди старшого покоління. Новий тариф від «Київстар» не бажає вписуватися в даний стереотип. Ось що ви будете отримувати в ньому за сто гривень на місяць:

  • Повністю безлімітні дзвінки на Київстар
  • Триста хвилин дзвінків на номери інших операторів по Україні. У цей пакет входять також стаціонарні номери.
  • Двадцять гігабайтів інтернету, яких вистачить на все – згідно зі статистикою, мало хто з абонентів використовує більше семи гігабайтів інтернету в місяць.

Називається цей тарифний план «Смачний». Неважко переконатися, що за сукупністю всіх послуг, які в нього входять, він набагато вигідніший, ніж аналогічні за вартістю тарифні плани у інших операторів «великої трійки».

Київстар

Як ми писали раніше, Київстар запустив новий безліміт для всіх абонентів. Це безліміт на Instagram, який буде діяти протягом усього жовтня-місяця. Дана пропозиція буде дійсно для всіх без винятку користувачів послуг найбільшого мобільного оператора нашої країни, незалежно від того, обслуговуються вони на основі контрактних тарифних планів або ж тарифних планів передоплати. Для цього є всього лише дві умови – по-перше, ваш стандартний пакет послуг за умовами вашого тарифного плану повинен бути повністю оплачений, і по-друге, вам краще користуватися офіційними додатком соціальної мережі. Починаючи з листопада безліміт як і раніше буде діяти тільки в деяких тарифних планах.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

ПриватБанк решил разыграть автомобиль среди своих клиентов: как поучаствовать

В минуле

20 Гб и 300 минут за 3 гривны в день: новинка от Киевстар

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle