Бізнес та акції

ПриватБанк вирішив розіграти автомобіль серед своїх клієнтів: як взяти участь

Обговорення

ПриватБанк вибрав дуже цікавий спосіб підтримати і популяризувати міжнародні перекази в форматі cashless. Він вирішив розіграти автомобіль серед своїх клієнтів, які отримують або пересилають міжнародні перекази онлайн за допомогою своїх карт Visa.


Як виграти автомобіль?

Щоб виграти Kia Xceed, вам необхідно виконати декілька простих дій. Ось їх алгоритм:

  • Зареєструйтеся на сайті банку.
  • Надішліть або отримайте не менше трьох міжнародних переказів на загальну суму від п’ятисот доларів або еквівалентно за допомогою карти Visa
  • Переконайтеся, що ви зробили не менше п’ятнадцяти транзакцій в магазинах або Інтернеті за допомогою даної карти, щоб підвищити свої шанси на виграш. Google Pay і Apple Pay теж рахуються.

Участь у цій програмі беруть всі без винятку різновиди термінових грошових переказів та міжнародних платежів, які ви можете отримувати або відправляти за допомогою рахунків ПриватБанку. Це як Swift, Western Union, RIA, MoneyGram, PrivatMoney, Intel Express, Sigue, Meest, Welsend, так і просто прямі міжнародні перекази з картки на картку. Виплати від таких міжнародних компаній, як Payoneer, TransferGo, TransferWise теж беруть участь в акції.

kia xceed

 

Як ми писали раніше, ПриватБанк попередив про великі зміни в роботі. Вони в основному торкнуться вартості послуг – вона буде значно знижена як для індивідуальних користувачів, так і для юридичних осіб. Тарифи за обслуговування для бізнес-клієнтів буде знижено, зокрема, в тому, що стосується плати за внесення готівкових коштів на рахунок. Від тарифу на післяопераційне обслуговування банк планує відмовитися повністю. Як повідомляє правління ПриватБанку, зміни введені не тільки для того, щоб зберегти клієнтуру, але також і для того, щоб люди як і раніше користувалися дистанційними послугами.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

lifecell запустил услугу, о которой так просили украинцы

В минуле

ПриватБанк решил разыграть автомобиль среди своих клиентов: как поучаствовать

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle