Softnews

“Дія” отримає те, про що давно просили всі українці

Обговорення

Додаток «Дія» продовжує розвиватися. Він отримує ще одну функцію, про яку давно просили всі українці, які користуються даним зручним мобільним додатком замість того, щоб тягати із собою всі можливі документи. Яка ж це функція?


Нові функції в додатку «Дія»

Нещодавно Міністерство цифрової трансформації в черговому оновленні для додатка «Дія» ввело бета-тест декількох корисних функцій. Про це міністр цифровиої трансформації Михайло Федоров повідомив у себе на сторінці в соціальній мережі Facebook. Список цих функцій наступний:

  • Електронна версія свідоцтва про народження
  • Можливість перегляду штрафів за порушення правил дорожнього руху і їх подальшої оплати.
  • Оплата боргів за виконавчим документом.

Цифрова версія свідоцтва про народження дитини в додатку «Дія» буде доступна в обліковому записі обох батьків аж до шістнадцяти років. На даний момент йде тестування «оцифрованих» версій свідоцтв про народження, виданих з 2004 року по 2019, тобто тих дітей, яким зараз від одного року до шістнадцяти. Постанова, яка прирівнює електронне свідоцтво про народження дитини до паперового, також вже готова. Коли вона вступить в дію, чиновники не матимуть права вимагати паперові версії документів, як зараз не мають права вимагати паперові версії паспорта або водійських прав.

Також міністр цифровий трансформації зазначив, що тепер в розділі «Виконавчі провадження» у відповідній програмі користувач зможе побачити повний список тих виробництв, за якими його визнали боржником. Оплата всіх боргів і штрафів буде проводитися в кілька кліків. Досить просто натиснути кнопку «Оплатити» і потім вибрати спосіб оплати. Це може бути карта будь-якого українського банку, Google Pay або ApplePay. Квитанція зберігається в додатку, після чого її можна скачати або відразу відправити по електронній пошті, і потім стежити, як зміниться статус штрафу або боргу.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

lifecell решил выдать своим абонентам по еще одной SIM-карте: зачем?

В минуле

“Дія” получит то, о чем давно просили все украинцы

В майбутнє

Також буде цікаво