Статті

Розкрито простий спосіб очистити пам’ять смартфону на десятки гігабайт

Обговорення
Смартфон

Смартфони стрімко розвиваються, але проблема нестачі пам’яті ніяк не піде у минуле. Разом зі збільшенням постійної пам’яті, стрімко зростає і обсяг мультимедійний файлів, які пристрій викачує з інтернету, тому зараз навіть сховища на 32/64 ГБ може виявитися недостатньо.


Частково в цьому винен сам Android, який мертвим вантажем зберігає кеш додатків в пам’яті телефону. З цим можна і потрібно боротися. Розповідаємо, як видалити все сміття і очистити пам’ять девайса за кілька хвилин.

Для цього нам буде потрібен будь-який файловий менеджер. Можна скористатися стандартним додатком вашого пристрою або ж завантажити перевірений Total Commander. Спочатку видаляємо папки . trashbin (тут протягом 30 днів зберігаються фото, які ми видалили з Галереї) і . cache (зберігає часто використовувані дані додатків) . У смартфонах Xiaomi вони розташовуються за адресою Внутрішній загальний накопичувач> MIUI> Gallery> Cloud. Шукаємо їх і просто видаляємо.

Далі потрібно почистити папки, в яких зберігаються фото, відео та аудіо-файли з месенджерів. Ось приклад: тільки відосики з діалогів і каналів в Телеграм за кілька тижнів з включеною автозавантаженням займають 30 гігабайт сховища. І це тільки телеграм!

Важливо: після видалення весь цей контент буде вам доступний, нічого важливого не загубиться. Просто зараз він завантажується моментально з пам’яті смартфона, а якщо його видалити звідти – буде довантажуватися з серверів месенджера.

Видалити кеш месенджерів можна за допомогою спеціальних програм (наприклад: Ccleaner, Clean Master ), але встановлювати на смартфон зайвий софт особливого сенсу немає: після очищення такі програми висять у фоні і лише гальмують його роботу. Ми рекомендуємо робити це вручну, впорається будь-який файловий менеджер. Кеш-файли зазвичай зберігаються в однойменних папках в кореневому розділі пам’яті , наприклад, Телеграма – в папці Telegram, звідки потрібно видалити всі чотири папки: Audio, Documents, Images, Video (вони створяться автоматично під нові файли).

Ватсап – по шляху: Whatsapp > Media:

Вайбер – по шляху: Viber> Media:

Шукаємо і послідовно видаляємо ці папки. Якщо ви активно обмінюєтеся зображеннями і відео, або ж підписані на канали, де їх регулярно публікують, і ніколи не чистили кеш раніше – здивуєтеся, скільки місця зможете звільнити. Робіть профілактичну чистку хоча б раз на місяць і більше ніколи не зіткнетеся з нестачею пам’яті на смартфоні.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Як з перших фраз зрозуміти, що вам подзвонили телефонні шахраї

В минуле

Назвали смартфони Samsung, які оновлять до Android 11

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle