Статті

Чому не можна купувати дешеві невідомі смартфони

Обговорення
Смартфон

В інтернет-магазинах нерідко можна зустріти смартфони з дуже привабливими характеристиками – три або чотири гігабайти оперативної пам’яті, 64 або 128 гігабайт постійного сховища, великий екран з роздільною здатністю FullHD і так далі. І за низькою ціною до того ж. Але ось біда – про виробника мало хто чув.


Чи варто замовляти такий смартфон? Ні, це дуже ризикована справа. Ось п’ять причин відмовитися від такого пристрою.

– Відсутність будь-яких гарантій. Продавець і далекий закордонний виробник не гарантують стабільну і безпечну роботу смартфона. Хто може пообіцяти, що в ночі у смартфона не вздуется або не займеться акумулятор? Ніхто. А якщо це трапиться, ніякої компенсації власник не отримає.

– Вбудована в прошивку реклама. Позбутися від неї буде дуже складно, а вискакувати вона може в найнесподіваніших місцях. Саме через те, що Android легко модифікується виробниками смартфонів, в нього можна на старті інтегрувати будь-які додатки, в тому числі і шкідливі.

– Уразливості в оболонці. Навіть якщо виробник провів контроль якості і домігся відсутності вірусів і реклами, фірмові програми і оболонка можуть містити помилки і уразливості, використовуючи які, зловмисники зможуть отримати контроль над даними.

– Віруси з заводу. Смартфони категорії “до 100 доларів” можуть містити шкідливе ПО, вбудоване прямо в прошивку. Позбутися від нього буде або дуже складно, або просто неможливо. А вводити будь-який пароль або дані про банківську карту на такому девайсі просто небезпечно.

– Ризик втрати даних. У будь-який момент смартфон, випущений невідомо де невідомо ким, може просто вимкнутися і ніколи більше не подати ознак життя. Вся інформація, яку він не встиг завантажити в хмару (якщо це взагалі було передбачено), просто зникне.

Так що в гонитві за гігабайтами і гигагерцами має сенс не втрачати голову і віддати перевагу не найбільш потужній начинці за свої гроші, а хоч скільки-небудь відомому бренду. Бажано – з офіційним представництвом або сервісним центром в Україні. Інакше в разі проблем запитати буде ні з кого.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Фитнес-трекер: устройство, функции и преимущества

В минуле

Розкрито секретні коди для управління смартфоном

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle