Київстар

Київстар запустив найкращий мобільний інтернет в країні: іншим операторам до такого далеко

Обговорення
Киевстар

Починаючи з п’ятого жовтня поточного року, Київстар поліпшить свою політику щодо мобільного інтернету. Тепер його інтернет точно можна буде назвати найкращим в нашій країні. Яким же буде поліпшення політики?


Нова політика щодо інтернету від Київстар

Зміни торкнуться так званої «Політики справедливого користування мережевими ресурсами», яка в даний момент обмежує швидкість інтернету, якщо абоненти використали більше трьох гігабайтів протягом дня. Тепер ліміт буде розширено, і користувачі можуть використовувати до сорока гігабайтів на місяць без будь-якого обмеження швидкості інтернету.

На перший погляд, це зміна погіршить становище користувачів, проте не варто переживати – фактично набагато менше абонентів буде потрапляти під обмеження. Якщо ви, наприклад, витрачаєте тридцять гігабайтів трафіку, і в один день витратите п’ять – ваша швидкість в цей день не буде урізана. Згідно з даними мережевих аналітиків, в середньому абоненти Київстар використовують близько семи гігабайтів трафіку в місяць. Даний ліміт, таким чином, в шість разів перевищує середнє використання інтернету користувачами нашої країни.

Нагадаємо, що зовсім недавно ми писали про інше зміні в політиці Київстар, яке стосується надання послуги «Екстра гроші». Більше не обов’язково поповнювати рахунок протягом останніх трьох місяців. Також буде змінено принцип, за яким розраховується максимальна сума для нарахування «Екстра гроші». Максимальна сума буде розраховуватися виходячи з ваших витрат не за півроку, а всього за три місяці. Це стосується як надання послуг у роумінгу, так і в Україні. Наприклад, для поповнення рахунку на 20 гривень необхідно бути абонентом понад шістдесят днів і поповнити рахунок на суму від десяти гривень. Детальний перелік вимог можна подивитися на сайті.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Монобанк добавил революционный функционал в свое приложение

В минуле

Киевстар запустил самый лучший мобильный интернет в стране: другим операторам еще далеко

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle