Монобанк додав революційний функціонал в свій додаток

Зараз на головній

Нещодавно додаток популярного банку monobank отримав чергове велике оновлення для систем Android та iOS. Воно додає новий, по-справжньому революційний функціонал, а саме – три основних нововведення, кожне з яких, безсумнівно, припаде до вподоби безлічі користувачів послуг банку.


Нововведення в банківському додатку

Перше нововведення стосується оплати штрафів за порушення правил дорожнього руху. Відповідний розділ в додатку – «Інші платежі» – був повністю перероблений. Користувачі послуг банку тепер отримали можливість додавати за номером свої автомобілі, завдяки чому будуть отримувати повідомлення про всі штрафи, як ті, які були виписані патрулями поліції, так і ті, що нараховані автоматично за допомогою камер відеофіксації порушень.

Другим приємним нововведенням стала можливість шукати контакти для здійснення переказу на карту за номером телефону. Навіть якщо клієнта немає в списку ваших контактів, і ви не знаєте номер картки одержувача, можна просто ввести номер телефону, до якого прикріплена карта Monobank.

Нарешті, третє оновлення стосується безпеки. Це можливість повністю відключити відновлення захисного коду PIN. Якщо ви спробуєте це зробити, то запит автоматично перенаправляють на відеодзвінок в службу підтримки. Ви можете знайти цю опцію за допомогою наступного запиту: «Ще» -> «Налаштування» -> «Заборонити відновлення ПІН». Правда, дана можливість поки що доступна тільки у версії для Android, на iOS її додадуть в наступний раз, якщо вона виявиться достатньо популярною. Нарешті, якщо ви змінили паспорт, скажімо, після втрати, то можете актуалізувати дані, переславши нові документи. Також ви можете за допомогою меню «Ще» отримувати довідки для посольств і інших відомств, які зажадають банківських довідок.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,968Фанитак
508Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей