VodafoneНовини

Vodafone запустив безліміт за менш ніж 2 гривні в день

Обговорення

Серед безлічі послуг, які надаються оператором Vodafone, є безліміт на найпопулярніші відеосервіси всього за дві гривні в день. В даний безліміт входять такі послуги, як перегляд Ютуб, Нетфлікса і Мегого, яким ви можете насолоджуватися скільки завгодно, не піклуючись про пакетні гигабайти.


Підключення послуги та «підводні камені»

Йдеться в першу чергу про послугу Vodafone Video Pass. Її ціна становить всього п’ятдесят гривень на місяць, або менше двох гривень на день. Для того, щоб її підключити, ви спочатку повинні переконатися, що дана сума є у вас на рахунку. Після цього, підключіть послугу за допомогою комбінації клавіш *313*1# і клавіша виклику. В деякі тарифні плани дана послуга вже входить, не можна її підключити і на тих тарифних планах, де вже є безлімітний інтернет. Погодьтеся, в цьому випадку послуга просто не має сенсу.

Необхідно пам’ятати про деякі речі. Так, у вартість послуги не входить ціна самого по собі підписки на Мегого або Нетфлікс, а також вартість YouTube Premium, ви повинні оплачувати її самостійно. Також перед переглядом відео краще відключати VPN, якщо ви користуєтеся даними сервісами, щоб бути впевненим, що трафік, що йде через відеосервіси, система ідентифікує правильно. В протилежному випадку вона може вирішити, що трафік спрямований на відповідні проксі-сервера, і включити тарифікацію згідно звичайних умов вашого тарифного плану. Не входить у вартість і реклама, тому краще користуватися блокувальником.

Як ми писали раніше, Vodafone запустив найкращий тариф за 5 гривень в день. У нього входять безлімітні дзвінки всередині мережі Vodafone, сто п’ятдесят хвилин дзвінків на інші українські номери, дванадцять гігабайтів 4G \ 3G інтернету в залежності від доступності мережі. Доступна в ньому також і послуга Video Pass, про яку ми вам нагадали сьогодні. Йдеться про тарифний план Vodafone SuperNet Pro, абонентська плата в якому становить сто п’ятдесят гривень на місяць. Ви можете придбати картку з цим тарифом в магазині оператора, або ж перейти прямо на сайті, натиснувши відповідну кнопку при його перегляді зі смартфона.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Telegram не працює в частини українців: що відбувається

В минуле

Vodafone запустил безлимит за менее чем 2 гривны в день

В майбутнє

Також буде цікаво