lifecell

lifecell запустив безлімітний тариф дешевше 2 гривень в день

Існує безліч безлімітних тарифних планів, але поки що тільки і виключно Lifecell пропонує повністю безлімітний інтернет всього за дві гривні в день. Зазвичай за такі гроші пропонують винятковий мінімум послуг, а тут – майже «олл-інклюзів» за ціною соціального тарифу!


Дешевий безлімітний інтернет від lifecell

Новий тарифний план відноситься до дешевих безлімітів – досить рідкісний тип. Найчастіше такі тарифи від інших операторів включають в себе багато обмежень. Наприклад, ви можете сидіти в інтернеті, але не можете роздавати wi-fi або можете, але тільки за додаткову плату. Тут же такого немає. Зате є наступний пакет послуг:

  • Повністю безлімітний 3G \ 4G інтернет.
  • Безкоштовна роздача інтернету через пристрої.
  • Повністю безлімітні розмови всередині мережі lifecell.
  • 250 хвилин дзвінків на номери інших мобільних операторів по Україні, а також номерів стаціонарного зв’язку (наприклад, державних установ).
  • Для зареєстрованих або персоніфікованих абонентів, а також абонентів, які скористалися послугою перенесення номера, пропонується спеціальна ціна.
  • Ціна гарантовано не буде змінюватися до наступного року, а точніше, до 31.08.2021.

Називається цей тарифний план «Інтернет без меж». Абонентська плата в ньому складає всього п’ятдесят гривень за 28 днів. Правда, є один мінус – він регіональний, тобто підключити його можливо не у всіх областях нашої країни. Зона дії включає Чернівецьку область, Закарпатську, окремі області Волині, Донбасу, Дніпропетровської області і т.д., повний список можна подивитися на офіційному сайті оператора.

Як ми писали раніше, lifecell назавжди закрив популярну послугу. Йдеться про дистанційну заміні сім-карти. Послуга була особливо популярна навесні поточного року, під час загального карантину, викликаного пандемією уханьского коронавіруса COVID-19. Проте, нею активно користувалися не тільки законослухняні громадяни, але і всілякі шахраї. Вони крали персональні дані з різних джерел, не обов’язково пов’язаних з мобільним оператором, і потім отримували доступ до сім-карті, за допомогою чого могли, в свою чергу, красти кошти з кредитних карток.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Киевстар запустил безлимитный тариф ценой меньше чашки кофе в день

В минуле

lifecell запустил безлимитный тариф дешевле 2 гривен в день

В майбутнє

Також буде цікаво