Hardnews

Vodafone, Київстар та lifecell почали міняти старі смартфони на нові

Обговорення

Всі три найбільші оператори мобільного зв’язку в нашій країні почали міняти старі смартфони на нові. Пропонуємо вам порівняти, у кого ж трейд-ін (так ця послуга називається на Заході) більш вигідний, і визначитися, кому ж краще всього довірити обмін свого телефону!


Трейд-ін у різних операторів: наочно

Загальний принцип однаковий у всіх операторів. Ви приносите свій старий смартфон в офіційний магазин, його оцінюють. Потім вартість старого телефону віднімається від ціни нового. Тобто, якщо, наприклад, ваш старий смартфон оцінили в три тисячі, а новий коштує п’ять, то доплатити вам доведеться всього дві тисячі гривень.

Як повідомляє «Київстар», зазвичай розмір доплати за трейд-іну складає близько двох-трьох тисяч гривень. Найчастіше змінюють Samsung Galaxy і Huawei Y3 / Y5 на нові «Самсунги» серії А. Що стосується відносної ціни, то, наприклад, Xiaomi Mi A1 оцінюється приблизно в вісімсот гривень, при тому, що ціна нового смартфона становить від 3 до 3, 8 тисяч.

Що стосується Vodafone, то магазини рітейлінгової мережі цього оператора дозволяють обміняти смартфони не тільки на інші смартфони, але і на побутову техніку. Тепер щодо відносних цін: Xiaomi Mi 10 lite можна здати за 4700 гривень (ціна за новий становить 8-12 тисяч).

Нарешті, у оператора Lifecell ціни приблизно аналогічні таким у інших операторів. Принцип трейд-іну також не змінюється, і ви можете обміняти смартфон на будь-яку техніку, яка продається на точці.

Вимоги до смартфонів, що підлягають трейд-іну, у всіх операторів однакові. Телефон повинен бути робочим і не мати будь-яких серйозних ушкоджень. Також краще відв’язати від нього будь-які паролі і облікові записи. На питання, куди потім йдуть смартфони, які ви здали, різні оператори також відповідають приблизно одне й те саме. Частина смартфонів розбирається на запчастини. Деякі ремонтуються і перепродуються як б\в. Так чи інакше, такий обмін досить вигідний для простих людей. Наприклад, не потрібно самому шукати покупців вашої старої техніки, ризикуючи нарватися на шахраїв.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Ваш смартфон скоро зламається, якщо ви бачите такі явища

В минуле

Vodafone, Киевстар и lifecell начали менять старые смартфоны на новые

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle