VodafoneНовини

Vodafone запустив дешевий тариф для незадоволених абонентів

Обговорення

Vodafone виділяється серед інших операторів своїми досить дешевими тарифними планами, але, тим не менш, завжди є люди, яким і сто гривень на місяць – занадто дорого. Як правило, це ті, кому не потрібен інтернет, та й великі обсяги дзвінків на номери інших мереж – теж. Саме для таких незадоволених абонентів Vodafone і запустив свій найдешевший на даний момент тариф.


Який мінімум послуг можна отримати за мінімальну плату?

Даний тарифний план дійсно неймовірно дешевий – всього тридцять п’ять гривень на місяць, тобто трохи більше гривні в день. Навіть раніше, до економічних криз і подорожчань, в першій половині 2010-х років, це вважалося б дешево. А зараз – так тим більше. Що ж ви будете отримувати в цьому тарифі за цю суму?

  • Безлімітні розмови всередині мережі
  • Сто хвилин на дзвінки по Україні: на номери інших українських операторів, а також стаціонарні – можна дзвонити в держустанови, наприклад.
  • Один гігабайт високошвидкісного інтернету. Цілком вистачить для оновлень операційної системи.
  • Можливість підключити акцію «YouTube без перерви», ввівши просту команду * 313 #.

Тарифний план, про який йдеться мова, називається Vodafone 4G Smart XS. Щоб підключитися до нього, вам потрібно спочатку отримати відповідне СМС-повідомлення – цей тариф відноситься до так званих «спеціальних».

Для тих, кому такого мінімуму послуг недостатньо, ми можемо порекомендувати безлімітний тариф, який коштує в перерахунку на дні дешевше, ніж чашка кави. Він включає в себе повний безліміт 4G \ 3G-інтернету і повністю безлімітні розмови всередині мережі Vodafone. На номери інших операторів по Україні надається двісті хвилин, а для дзвінків за кордон – тридцять (детальний список країн можна подивитися на офіційному сайті оператора). Якщо ви не дзвоните за кордон, то можете обміняти ці хвилини на додаткові 100 хвилин дзвінків по Україні з послугою «Обмін хвилин». Також в пакет послуг входять п’ятдесят СМС на всі українські номери. Даний тарифний план називається Vodafone SuperNet Unlim. Платити в його рамках ви будете 230 гривень в місяць. Для того, щоб перейти на даний тарифний план, ви можете перейти на сайт оператора і вибрати кнопку «Перейти на тариф SuperNet Unlim», або ж просто придбати нову сім-карту у відповідному магазині.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Киевстар запустил “топовый” тариф за 3 гривны в день

В минуле

Vodafone запустил дешевый тариф для недовольных абонентов

В майбутнє

Також буде цікаво