Бізнес та акції

Монобанк роздав гроші на безоплатній основі

Обговорення

Нещодавно серед користувачів Monobank відбувся цікавий флешмоб, в рамках якого банк роздав близько тридцяти тисяч гривень на безоплатній основі. При цьому банк ще й залишився у виграші. Як у нього це вийшло?


Незвичайний флешмоб серед користувачів банку

Все почалося з того, що один з користувачів банку раптом вирішив попросити дві гривні у операторів. Це прохання було задовільнено – в Monobank вирішили не скупитися і прохання виконали. Весь процес був знятий на телефон і викладений в популярний додаток TikTok. Відео завірусилося, і користувачі банку відправили кілька тисяч аналогічних прохань. Сервіс прийняв рішення задовольнити і їх. У підсумку, відповівши згодою на дані прохання, банк витратив близько тридцяти тисяч гривень.

Користувачі були вдоволені подібної щедрістю, і вирішили подякувати банку, пересилаючи йому трохи більші суми. Таким чином Monobank отримав в якості кешбеку понад п’ятдесят тисяч гривень – майже вдвічі більше витраченого!

Зверніть увагу, що раніше ми писали про корисні можливості програми Monobank, про які не всі знають. Одна з таких функцій – це Shake to Pay. Ви можете знайти інших користувачів Monobank в радіусі найближчої досяжності. Відкрийте програму і потрусіть телефон, і попросіть іншу людину зробити те ж саме. Ваші додатки автоматично вступлять в контакт один з одним, і буде активована функція Р2Р-переказу. Така функція зроблена для того, щоб ви могли моментально закинути гроші людині, якої немає в ваших контактах, без потреби вводити номер її карти. Ідеально підійде, наприклад, при оплаті в таксі або ж при покупці товарів на ринку, якщо ви забули готівку.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Instagram звинуватили в стеженні за користувачами через камеру смартфона

В минуле

Монобанк раздал деньги на безвозмездной основе

В майбутнє

Також буде цікаво