Softnews

Instagram звинуватили в стеженні за користувачами через камеру смартфона

Обговорення
instagram

Facebook звинуватили в незаконному шпигунстві за користувачами Instagram через камери смартфонів. На компанію вже подали в суд з відповідними претензіями. Про це повідомляє Bloomberg.


В основу позову лягли повідомлення журналістів в липні 2020 року. У матеріалах західних видань говорилося, що додаток для обміну фотографіями отримував доступ до камер iPhone, навіть якщо вони не використовувалися активно.

Соцмережа відкинула звинувачення, зваливши все на помилку в програмному забезпеченні, яку, за словами розробників, виправили. Через баг iOS вважала, що Instagram використовує камеру без відома користувача.

instagram

У скарзі, поданій в четвер у федеральний суд Сан-Франциско, користувач Instagram з Нью-Джерсі Бріттані Кондіті стверджує, що додаток використовує камеру навмисно з метою збору «прибуткових і цінних даних про своїх користувачів, до яких у нього не було б доступу в іншому випадку». В її заяві говориться, що використовуючи виключно особисті та інтимні дані про своїх користувачів Instagram і Facebook можуть отримувати цінні інсайти і аналізувати ринок.

Представники Facebook ніяк не коментували ситуацію. У серпні компанію також звинуватили у використанні технології розпізнавання осіб для незаконного збору біометричних даних більш ніж 100 мільйонів користувачів Instagram. Facebook спростувала цю заяву і заявила, що Instagram не використовує технологію розпізнавання осіб.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Redmi 9i – новий “король” серед бюджетних смартфонів

В минуле

Монобанк роздав гроші на безоплатній основі

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle